Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy zostawisz obok swojego maila.
Otrzymuj minimum raz w tygodniu sprawdzone porady nt. bycia atrakcyjnym mężczyzną, który żyje w sposób niedostępny dla wielu.

brak spamu

Chronimy Twoje dane kontaktowe!
Zostawiając e-mail, akceptujesz Regulamin

interia rzeczpospolita Pisali o nas m.in w:

TRENER

Damian o sobie dla Ciebie:

Witam Cię serdecznie!

Opowiem Ci teraz o tym jak i dlaczego pracuję z ludźmi.

Od 2008 roku szkolę ludzi z zakresu skuteczności:

- towarzyskiej

- emocjonalnej

- biznesowej.

Moje doświadczenie w pracy z klientami (50% w formie warsztatów, 50% zajęć praktycznych w terenie) przekroczyło już ponad 10000 h. Metody pracy z ludźmi, które stosuję, są nastawione na skuteczność. Interesują mnie tylko efekty w pracy z ludźmi. W swojej pracy wykorzystuję bogate doświadczenie życiowe oraz biznesowe (dodatkowo zajmuję się handlem biżuterią i inwestowaniem w nieruchomości).
Mam przewagę nad 99,9% trenerów samorozwoju, bo przekazywaną wiedzę pomagałem ludziom utrwalić w realnym środowisku, poza salą wykładową, wśród prawdziwych ludzi i prawdziwych interakcji z nimi. Tę formę pracy stosuje garstka osób w tym kraju, bo oczywistym faktem jest, że o wiele łatwiej pracuje się z ludźmi przy kawie w wygodnej sali wykładowej i opowiada się im różne"teorie". Dlatego wyróżnia mnie gigantyczne doświadczenie w nauczanych tematach. Oczywiście cały czas się uczę i poprawiam swój trenerski warsztat oraz pracuję nad tym, aby być przykładem dla swoich klientów. To oczywiście przekłada się na szybkie i efektywne osiąganie celów przez moich klientów.

Moi klienci dzielą się na tych, którzy słuchają moich zaleceń, czyli ok 97% i mają efekty, oraz pozostałe 3% ludzi, którzy potrzebują jeszcze czasu na to, aby przekonać się, że warto było zastosować się do moich zaleceń wcześniej. Nikogo nie zmuszam do niczego, możesz stosować lub nie. To jest Twój wolny wybór. Ja swoją część, naszej współpracy, wykonam tak najlepiej, jak potrafię.

Potrafię pracować z ludźmi z różnych grup społecznych, w różnym wieku i różnej profesji. Niema dla mnie znaczenia kim jesteś teraz. Interesuje mnie jedynie to, kim się staniesz i jak bardzo podniesiesz jakość swojego życia, podczas współpracy ze mną.

Każdego dnia decydujesz o tym, czy wzmacniasz (Twój) obraz osoby, która wygrywa życia, czy takiej, która je przegrywa.
Możesz mieć efekty albo usprawiedliwienia.
Możesz albo wiecznie naprawiać siebie, albo osiągać cele.
Możesz patrzeć z zazdrością na to, co mają inni albo być przykładem sukcesu.
Możesz zdawać się na przypadek w kwestii tego, kim się otaczasz albo wybierać świadomie otoczenie, które wspiera realizację Twoich celów.
Możesz tolerować przeciętność w swoim życiu albo zrozumieć, że dopiero gdy dasz sobie prawo do zasługiwania na to, co najlepsze - otrzymasz to, co najlepsze.
Możesz dawać sobą pomiatać albo zbudować pewność siebie, która odstraszy ludzi żerujących na cudzej słabości.
Możesz czekać na ten dzień, gdy poczujesz się lepiej albo spełniać swoje marzenia bez względu na to jak się czujesz i co o tym myślą inni.
Możesz z dumą patrzeć w lustro albo unikać swojego wzroku.
Możesz obiecywać sobie, że od jutra Twoje życie się odmieni, albo je zmieniać.
Możesz chcieć zarabiać określoną kwotę pieniędzy albo zarobić 10 x tyle i więcej.
Możesz pozwalać na to, aby opinie innych decydowały o kierunku Twojego życia, albo być na nie odpornym i żyć po swojemu.
Możesz albo ciągle zmieniać klęcznik, albo w końcu wstać z kolan!!!

Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, nie ma czegoś takiego jak talent. Praktycznie wszystko można wypracować w tym obszarze.
Nie jesteś bezludną wyspą i aby osiągnąć 99% Twoich życiowych celów musisz nauczyć się skutecznie funkcjonować wśród nich. Nie mam na myśli tu manipulacji, czy hipnotycznych technik sprzedaży. Moją intencją jest pomóc Ci tak przepracować swoje emocje i sposób patrzenia, abyś bez wysiłku stał się inspiracją dla siebie i innych. Abyś Ty mógł być skutecznym liderem innych — musisz najpierw stać się skutecznym liderem własnego życia.

Indywidualne sesje z zakresu wysokiej skuteczności społecznej obejmują dwa obszary:
1) Ciebie w relacjach z innymi ludźmi (bycie liderem, przywództwo, relacje z innymi ludźmi, związki, atrakcyjność społeczna, biznes, wewnętrzne przyzwolenie).
2) Ciebie w relacji z samym sobą (pewność siebie, samoocena, realizowanie celów, dyscyplina).

Bez względu na rodzaj Twoich celów to właśnie brak kompetencji przeszkadza Ci w osiągnięciu zamierzonego celu. Z racje tego, że jest to kompetencja, to można się tego nauczyć. Nie ma czegoś takiego jak magiczne"coś”, którego posiadanie lub brak, determinują kierunek Twojego życia. Praktycznie każdy obszar społecznej skuteczności można rozwinąć bardziej, aby poprawić efektywność i uzyskać z tego wiele korzyści. Zakładam, że, nie jest to Twój pierwszy kontakt z tą tematyką i na pewno masz w sobie sporą dawkę ambicji, skoro chcesz i wiesz, że zasługujesz na więcej. Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy przeczytasz co mam Ci do zaoferowania na zrobionej przeze mnie dla Ciebie stronie.

Zasady skutecznej współpracy ze mną:
1) Zakaz narzekania.
2) Zakaz użalania się nad sobą.
3) 100% zaufania i wzajemna szczerość — w obie strony.
4) 100% dyskrecji.
5) Każdy jest odpowiedzialny za swoją część współpracy.
6) Zaakceptowanie faktu, że zmiany są szybkie, ale muszą stać się nawykami, aby były trwałe. Chwilowych zrywów entuzjazmu proszę szukać u innych „ekspertów".
7) Otwarty sposób myślenia — moim zadaniem jest pomóc Ci osiągnąć Twój cel. Bez względu na Twój stosunek do tego, otrzymasz ode mnie tylko prawdę.
8) Wypełnianie zadań domowych ze 100% zaangażowaniem i dokładnością. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to informujesz o tym na bieżąco.
9) Każdy jest odpowiedzialny za swoją część wkładu w spotkanie. Sesje są kierowane do osób dorosłych i efekt sesji jest tak samo zależny od Ciebie, jak i ode mnie.
10) Sesje wysokiej skuteczności nie są alternatywą dla terapii, jeżeli takowej potrzebujesz.

Polecam Ci w tym momencie, abyś zostawił swój adres e-mail, bo to jedyny sposób, aby otrzymać ode mnie interesujące Cię informacje. Daj sobie szansę, bo zasługujesz na najlepsze. Moją intencją jest doprowadzić Cię tam.

Zapraszam Cię do zamkniętej grupy dla moich odbiorców. Grupa jest wyłącznie męska. Dyskrecja oraz swoboda wypowiedzi zapewniona!