Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy zostawisz obok swojego maila.
Otrzymuj minimum raz w tygodniu sprawdzone porady nt. bycia atrakcyjnym mężczyzną, który żyje w sposób niedostępny dla wielu.

brak spamu

Chronimy Twoje dane kontaktowe!
Zostawiając e-mail, akceptujesz Regulamin

interia rzeczpospolita Pisali o nas m.in w:

ONE NIGHT BIG STEP

Czy jeden dzień może odmienić na zawsze Twoje relacje z kobietami?

Tym szkoleniem wielokrotnie udowodniłem, że tak. Chcesz otrzymać skondensowaną wiedzę z dziedziny uwodzenia kobiet? To szkolenie umożliwi Ci wywołanie ogromnej zmiany w Twoich kontaktach z kobietami. Dzięki niemu będziesz umiał swobodnie poznawać nowe kobiety oraz spotykać się z nimi.

Biorąc udział w szkoleniu One Night Makeover, dostaniesz solidny bodziec mobilizujący do zmian. To dopiero początek. Pokażę Ci również, jak korzystać z Twojej rosnącej motywacji do zmian w kontekście kontaktów z kobietami.

Jeśli chcesz być traktowany serio, uczciwie i szczerze, nawet jeśli będzie to czasami bolesne, ale za to poprawisz swoje kontakty z kobietami, to gwarantuję Ci, że nie odpuszczę, dopóki się nie przełamiesz. Moje wewnętrzne standardy nakazują mi zrobić wszystko, co będzie potrzebne, abyś otrzymał skuteczne narzędzia do uwodzenia kobiet na imprezie. Od Ciebie wymagam chęci do nauki i pracy.

Nauczę Cię prezentować siebie jako faceta dumnego ze swojej seksualności. Faceta, który wie, po co przychodzi do klubu, i to dostaje.

Jak wygląda program szkolenia

Szkolenie One Night Makeover dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Podczas minimum 6 godz. wykładu przyswoisz w atmosferze maksymalnego komfortu wiedzę, którą wykorzystasz tego samego dnia w klubie. Podczas wykładu będą 3 przerwy. Wówczas będziesz mógł spokojnie uzupełnić płyny i poziom cukru we krwi.

O godzinie 23:00 wejdziemy razem do klubu po to, abyś tam mógł przekonać się, jak łatwe jest uwodzenie kobiet z wykorzystaniem materiału z tego szkolenia. Tam będziesz mógł cały czas liczyć na wsparcie i merytoryczne uwagi z mojej strony. Rozumiem, że to szkolenie będzie dla Ciebie dużym przeżyciem, dlatego możesz być pewien, że zadbam o Twój komfort psychiczny podczas tej nowej sytuacji. Gdy nadejdzie 3:00 nad ranem, nastąpi podsumowanie całego wieczoru. Jeśli tylko chcesz, będziesz mógł kontynuować zabawę. Wtedy przekonasz się, że prawdziwe szkolenie zaczyna się po szkoleniu.

Program części teoretycznej:

 • Nawiązywanie kontaktu z kobietą (wszystkie kluczowe elementy pierwszego kontaktu z kobietą);
 • Obiekcje, testy kobiet; badanie intencji (podstawowe zasady radzenia sobie z testami kobiet);
 • Wskaźniki zainteresowania (skąd wiedzieć, że jej się podobasz);
 • W klubie (reguły uwodzenia kobiet w klubie);
 • Rozmowa z kobietą (zasady prowadzenia rozmowy z kobietą);
 • Powtórzenie najważniejszych elementów przed częścią praktyczną szkolenia. Cały program szkolenia przeplatany jest praktycznymi ćwiczeniami, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco przyswoić omawiane zagadnienia. Podstawą tego szkolenia jest dać Ci takie narzędzia i podejście do kobiet, abyś potem sam mógł mieć takie relacje z kobietami, jakich tylko zapragniesz. Moim priorytetem jest to, abyś to Ty był uwodzicielski w 100%.

Bezpośrednio na szkoleniu bardzo szybko ocenię, który konkretnie aspekt Twoich kontaktów z kobietami należy poprawić, oraz co wartościowego warto uwidocznić. Dostaniesz precyzyjne rozwiązania, gwarantujące natychmiastową poprawę

Co otrzymasz:

 • zrozumiesz, że lęk przed podejściem jest tylko halucynacją, którą doszczętnie zniszczysz

 • usuniesz złe nawyki odpowiedzialne za to, że kobiety reagowały na Ciebie inaczej niż to sobie wyobrażałeś. Wskażę Ci kluczowe błędy popełniane przy otwarciach, a zwłaszcza sposoby na ich zniwelowanie.

 • zaczniesz stosować nawiązywanie bezpośrednio lub pośrednio konta je optymalnie do sytuacji.

 • mowa ciała – poddam Twoją mowę ciała dokładnej analizie i pomogę Ci zaprezentować siebie jako faceta z krwi i kości.

 • nauczysz się rozpoznawać oznaki zainteresowania ze strony kobiet

 • wszelkiego rodzaju testy kobiet przestaną mieć na Ciebie jakikolwiek wpływ

 • pokażę Ci jak wykorzystać moc uwodzicielskiego dotyku podczas rozpoczynania znajomości z kobietą i na dalszych etapach

 • nauczę Cię czytać między wierszami, wchodzić z kobietą na poziom komunikacji dostępny wyłącznie dla osób jej bardzo bliskich i to szybciej, niż myślisz

 • otrzymasz solidne podstawy uwodzenia kobiet w klubie
  zapoznasz się z zasadami, które funkcjonują w każdych warunkach

 • już od samego wejścia do klubu, każdy krok będzie przybliżał Cię do sukcesu

Twoja inwestycja:

899 pln (nocleg w cenie) gdy zdecydujesz się do 14.02.2019 rok i wpłacisz zaliczkę

Po 14.02.2019 cena wynosi 1299 pln

Część teoretyczna (ok 6h) + praktyka ze mną w klubach (ok. 4h)

W trakcie wspólnego wyjścia do klubu w praktyce sprawdzisz całą zdobytą wiedzę i umiejętności. Na bieżąco będziesz dostawał feedback i rady dotyczące konkretnych podejść i sytuacji. Odwiedzimy najlepsze kluby w mieście i będziemy świetnie się bawić.

Udział w szkoleniu rezerwujesz wpłacając całość kwoty.

Dodatkowe Informacje

Informacje o dokładnej lokalizacji otrzymasz ok tygodnia przed terminem szkolenia.

W trakcie szkolenia otrzymasz skrypt ze wszystkimi poruszanymi przeze mnie zagadnieniami.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie o szkolenie weekendowe to napisz do mnie: feniks.pua@gmail.com