Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy zostawisz obok swojego maila.
Otrzymuj minimum raz w tygodniu sprawdzone porady nt. bycia atrakcyjnym mężczyzną, który żyje w sposób niedostępny dla wielu.

brak spamu

Chronimy Twoje dane kontaktowe!
Zostawiając e-mail, akceptujesz Regulamin

interia rzeczpospolita Pisali o nas m.in w:

INNER GAME NITRO TOUR

W obecnych czasach rzeczywistość zmienia się tak szybko, że nie ma już czasu na wieloletnie budowanie swojej pewności siebie. Potrzebujesz sprawdzonych i co najważniejsze skutecznych rozwiązań na to, aby działać i mieć efekty praktycznie od zaraz! Bądźmy szczerzy… świat nie czeka aż Ty przejdziesz swoją przemianę po latach ciężkiej pracy nad sobą. Niczym się nie przejmuj mam plan, który rozwiąże Twoje problemy i pomoże zrealizować Twoje plany w trybie NITRO! Zainteresowany?

Niech zgadnę... Zapewne poszukujesz metod zwiększania pewności siebie szybkich jak przesunięcie palcem po ekranie smartfona. Czy jest to możliwe?

Nazywam się Damian Sandurski. Być może znasz mnie z internetu lub spotkaliśmy się na jednym z wielu moich warsztatów, które prowadzę już ponad 11 lat. Jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji się poznać, to tym bardziej dobrze, że tutaj trafiłeś. Moim priorytetem zawsze jest stawianie ludzi w sytuacjach, w których zmienia się ich spojrzenie na pewne rzeczy, co prowadzi ich do odkrycia prawd na temat otaczającej ich rzeczywistości. To daje fenomenalne efekty! Chcę, aby Twoja wewnętrzna gra (inner game - system przekonań) dostała dodatkowej mocy, dzięki potężnej dawce nitro (potoczna nazwa podtlenku azotu używanego jako dopalacz samochodowy. Pozwala zwiększyć uzyskiwaną moc o 30-50%).

Właśnie dlatego pojawiła się decyzja o zrobieniu cyklu szkoleń w całej Polsce o nazwie: INNER GAME NITRO TOUR.

Czas na konkretne działanie! Podczas naszego spotkania większych swoją skuteczność na kilku priorytetowych życiowych obszarach:

- osiągania celów - relacji z innymi ludźmi (atrakcyjność społeczna i seksualna)

Od początku swojej trenerskiej kariery pomagam ludziom osiągać efekty i zwiększyć pewność siebie w środowisku: - silnego stresu - które cały czas się zmienia - bez względu na to z jakiego poziomu umiejętności startują. Zajmuję się również tematyką osiągania celów – relacji z ludźmi (atrakcyjność społeczna i seksualna) Podzielę się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem, aby rozpalić w Tobie ogień, który się tli, może nawet już zgasł... Nic straconego, bo nie musisz wiele umieć, aby iść przez życie z uśmiechem na twarzy i sięgać po to co chcesz. Jestem pewien, że to spotkanie będzie punktem zwrotnym Twojego życia i wpłynie na przyszłe podejmowane przez Ciebie decyzje. Czy jesteś gotowy do podjęcia wyzwania?

Osoby, które już mnie poznały wiedzą, że jestem w 100% szczery w kontakcie z drugim człowiekiem. Zawsze mówię to, co czuję. Często taki przysłowiowy solidny kubeł zimnej wody pomógł moim kursantom w odnalezieniu swojej drogi w życiu. Na początku był szok, ale potem przyszło zrozumienie, akceptacja i nastawienie na zamianę! (NITRO zadziałało!)

Dlatego zapraszam Cię do wzięcia udziału w moim projekcie. Wybierz i zarezerwuj miejsce w którym się spotkamy!

Pierwsza część spotkania potrwa 2 godziny, po czym będziesz miał dodatkową godzinę na to, aby zadać mi pytanie w cztery oczy. Sam regularnie się szkolę, bo często to 1 zdanie, które usłyszę zmienia wszystko.


Kilka dni po zakończeniu „Inner Game” otrzymasz nagranie całego spotkania, więc nawet jakby zdarzyło się tak, że nie będziesz mógł wziąć w nim udziału, to i tak otrzymasz je na maila podanego przy zamówieniu. Właśnie dlatego nie musisz rezygnować, bo termin Ci nie odpowiada.


Twoja inwestycja?
Zaledwie 87 zł!


Opole / 17 czerwca / 18 - 21 / BILET

Gdańsk / 24 czerwca / 18 - 21 / BILET

Katowice / 26 czerwca / 18 - 21 / BILET

Kraków / 27 czerwca / 18 - 21 / BILET

Łódź / 11 lipca / 18 - 21 / BILET

Warszawa / 12 lipca / 18 - 21 / BILET

Szczecin /16 lipca / 18 - 21 / BILET

Wrocław / 18 lipca / 18 -21 / BILET

Poznań / 24 lipca / 18 - 21 / BILET

To tak naprawdę tyle się nawet nie wydaje na imprezę w weekend czy skromne zakupy.

Dlaczego tak niska kwota Twojej inwestycji w siebie?

Przede wszystkim pozwoli mi ona na wynajęcie odpowiedniej sali (tematy poruszane na wykładzie wymagają intymności) oraz pokrycie kosztów przyjazdu do wybranej przez Ciebie miejscowości. Bądźmy szczery… Nie zarobię na tych wykładach, ale czasem trzeba zrobić coś po kosztach, bo dobro wraca.

Widzimy się na szkoleniu!

Damian

Ps. Dokładnie miejsce szkolenia otrzymasz na kilka dni przed wydarzeniem na adres email podany przy zamówieniu.