Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy zostawisz obok swojego maila.
Otrzymuj minimum raz w tygodniu sprawdzone porady nt. bycia atrakcyjnym mężczyzną, który żyje w sposób niedostępny dla wielu.

brak spamu

Chronimy Twoje dane kontaktowe!
Zostawiając e-mail, akceptujesz Regulamin

interia rzeczpospolita Pisali o nas m.in w:

PRODUKTY

MOTYWACJA DO UWODZENIA #1 DVD - SZYBKI SEKS BEZ ŚCIEMY [NAJBARDZIEJ POSZUKIWANY W GOOGLE]

Przy­go­to­wa­łem go po to, abyś dostał naprawdę porząd­nego moty­wu­ją­cego kopa i zwiększył Twoją skuteczność.

Gwarantuję, że teraz poczujesz wiatr w żagle. Lęk o to czy Ci się uda, zastąpi niepohamowana pewność siebie. Pozbę­dziesz się masy sabo­tu­ją­cych prze­ko­nań na temat świat rela­cji dam­sko-męskich. One będą chciały poznać Cie­bie, bo ten wykład jest stworzony po to, aby obudzić w Tobie mężczyznę, którego kobiety pragną, a mężczyźni szanują i się boją.

WIĘCEJ

UWODZENIE DOTYKIEM - NAJLEPSZY PRODUKT DLA OSOBY POCZĄTKUJĄCEJ.

Wielce prawdopodobne, że kwota, którą wydałeś inwestując w kobiety, które miały Cię w …”gdzieś” jest większa co najmniej o jedno zero na końcu od ceny tego DVD.
Czy warto, więc znowu iść na imprezę bez jasnego planu uwodzenia? Czy chcesz liczyć na przypadek i łut szczęścia? Czy lubisz to uczucie, gdy nie masz odwagi podejść do kobiety, a ona mija Cię, aż w końcu wychodzi z innym facetem?

WIĘCEJ

MOTYWACJA DO UWODZENIA 2 - DVD

Historia tego wykładu to 365 dni całkowitych zmian w moim życiu. Stanąłem w obliczu nieoczekiwanych wyzwań. Musiałem przewartościować wiele rzeczy i spojrzeć na nie z różnych perspektyw. To piękne kiedy ekstremalne wydarzenia czynią nas bardziej szlachetnymi. W końcu diamenty się szlifuje, a nie głaszcze.

WIĘCEJ

TRWAŁA PEWNOŚĆ SIEBIE - MULTI PAKIET

Zastanów się przez chwilę, czy Twoje obecne życie to jest dokładnie to co sobie wymarzyłeś. Bez względu na to czy jesteś w totalnej dupie, czy po prostu masz większe ambicje Twoją psychikę infekują małe gówienka. Takie małe głosy w Twojej głowie: nie potrafię nie wiem nie zasługuję ona nie leci na takich jak ja (tutaj niektórzy osiągają prawdziwe mistrzostwo)

WIĘCEJ

JAK NAMÓWIĆ KOBIETĘ NA „LODA”

Co czułeś gdy Twoja partnerka nie chciała dać Ci seksu oralnego?
Czy znasz długoletnie związki, w których faceta, aż skręca, bo jego partnerka nie chce zrobić mu dobrze ustami?
Może sam jesteś w takiej sytuacji?
Tu jest rozwiązanie tego problemu!

WIĘCEJ

MOTYWACJA DO UWODZENIA 3

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym ...jak to jest, ze są ludzie, którzy nie znają materiałów z dziedziny uwodzenia, a maja efekty z kobietami i to takie o jakich Ty marzysz?!

...jak to jest jest, ze Ci ludzie lamia zasady podrywu a i tak mają sukcesy z kobietami?

...co oni maja czego ja nie mam?

WIĘCEJ

SEKSUALNA SKUTECZNOŚĆ VOL 1

Mógłbyś mieć o wiele więcej randek, gdybyś nie robił tych głupich i drobnych błędów. Mężczyźni, których podziwiasz, w tym mnie, za to co przeżyliśmy z kobietami, nie mają magicznej mocy. Nie zależy to ani od stanu posiadania, ani od kratki na brzuchu. Miałem efekty w różnych momentach swojego życia. Tak samo jak moi klienci. My po prostu nie popełniamy tych małych błędów.

WIĘCEJ

KOBIETY I PIENIĄDZE - JAK SKUTECZNIE WYBIERAĆ?

Zawarte tu jest wszystko co chciałbym wiedzieć o kobietach związkach na początku mojej drogi. Jestem szczęśliwy, że mogę podzielić się z Tobą tą wiedzą. Jestem pewien, że ta wiedza zwiększy Twoją wolność wyboru i jakość życia.

WIĘCEJ

UWODZENIE W DZIEŃ , CZYLI PODRYW NA ULICY BEZ TAJEMNIC. [NOWOŚĆ]

Często boisz się, nie wiesz co powiedzieć, nie wiesz czy jesteś wystarczający dobry aby ją poznać. Nie robisz nic. To ludzkie. Paskudne uczucie niewykorzystanej szansy. Tak, też je czułem. Czas leci i już nigdy go nie odzyskasz. Świadomość tego boli chyba najbardziej. Prawie na pewno już nigdy jej nie zobaczysz. Nie będzie jej w Twoim życiu. Nie będzie wspaniałych randek. Nie będzie gorących nocy. Będziesz Ty i poczucie porażki. Znam to, ale nie zrażaj się, nie chcę Cię straszyć, ale pokazać, że może być inaczej.

WIĘCEJ