Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy zostawisz obok swojego maila.
Otrzymuj minimum raz w tygodniu sprawdzone porady nt. bycia atrakcyjnym mężczyzną, który żyje w sposób niedostępny dla wielu.

brak spamu

Chronimy Twoje dane kontaktowe!
Zostawiając e-mail, akceptujesz Regulamin

interia rzeczpospolita Pisali o nas m.in w:

REFERENCJE

„NIE MYŚL, ŻE PRZYSZŁAM TU NA SEKS”

Od początku wiedzieliśmy w jakim kierunku zmierza dzisiejszy wieczór, ale w domu zaczęła walić tekstu w stylu „nie myśl, że przyszłam tu na seks” . bez wahania odpowiedziałem , że jeśli nie wie po co przyszła to może spokojnie jechać do domu.. poszedłem do sypialni, rozebrałem się i

CZYTAJ WIĘCEJ

PÓŁ ROKU PO SZKOLENIU SYPIAŁEM JUŻ Z PIĘCIOMA LASKAMI, A DZISIAJ WIECZOREM IDĘ NA KAWĘ Z BARMANKA, KTÓRA SAMA DAŁA MI SWÓJ NR GDY KUPOWAŁEM DRINKA.

Damian nie zrobi z ciebie( a przynajmniej nie po jednym szkoleniu) kombajnu do wyrywania laschonów w każdej sytuacji, bo tak działają psychopaci. Natomiast jeżeli czujesz, że w twoim życiu nie wszystko idzie tak jak
wiesz że mogłoby się układać, że potrzebujesz kopa w dupę żeby ruszyć z tematem i człowieka który poukłada ci w sprawnie w głowie to nie marnuj czasu.

CZYTAJ WIĘCEJ

POZNAŁEM KOBIETĘ, KTÓRĄ KOCHAM

Dla faceta, który żył z kijem w dupie i bał się obdarzyć drugą osobę uczuciem zwykłe/niezwykłe powiedzenie „kocham cię” przyszło z trudem. Ale potem nadeszła ulga. Leżąc obok niej po wspólnym kochaniu czułem wdzięczność za wszystkie lekcje i doświadczenia które mnie doprowadziły do tego miejsca. Mimo to przede mną jeszcze długa droga i nie mogę się doczekać gdzie mnie doprowadzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

STARSZE REFERENCJE