Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy zostawisz obok swojego maila.
Otrzymuj minimum raz w tygodniu sprawdzone porady nt. bycia atrakcyjnym mężczyzną, który żyje w sposób niedostępny dla wielu.

brak spamu

Chronimy Twoje dane kontaktowe!
Zostawiając e-mail, akceptujesz Regulamin

interia rzeczpospolita Pisali o nas m.in w:

SPORTY WALKI, MMA, A PEWNOŚĆ SIEBIE I ATRAKCYJNOŚĆ W UWODZENIU.

Sporty walki i kobiety. Temat stary jak świat. Kobiety podobno wzdychały do starożytnych gladiatorów, rycerzy, bohaterów wojennych. Co takiego jest w kobietach, że szczególnymi względami darzą mężczyzn walecznych.

Z mojego doświadczenia powiem Ci, że kobieta jak bardzo nie byłaby nowoczesna i głosząca przewagę intelektu nad siłę mięśni to nadal jest kobietą i lubi czuć się przy mężczyźnie bezpiecznie. Nie bez powodu dziewczyny na pokazach striptizerów piszczą do tancerza w stroju budowlańca, czy policjanta. Oczywiście są wyjątki, których jestem świadomy, ale tekst jest kierowany jako opis większości sytuacji, w których kobieta dokonuje wyboru mężczyzny.

Mężczyźni teraz często boją się konfrontacji. Nawet najmniejsza jej perspektywa (chociażby słowna) powoduje, że zastygają w przerażeniu, serce im kołacze, a kolana drżą. Nie potrafią powiedzieć słowa sprzeciwu. Objawia się to, też godzeniem się na rzeczy, które im nie pasują w sytuacjach dnia codziennego. Boją się postawić na swoim i wiodą życie w cichej desperacji, a nie muszą. Warto nad tym popracować, bo korzyści jest więcej, niż Ci się wydaje.

Pamiętam taką sytuację, gdy trenował mnie kiedyś bokserski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej. Po treningu zagadał mnie powiedział mi, że mam talent i chce mnie trenować indywidualnie*. Pochwaliłem się tym jednej kobiecie i co usłyszałem?

“O nie! Zostaw te treningi, jeszcze sobie krzywdę zrobisz!” - z karzącym wyrazem twarzy.

Czy

“To fantastycznie, może jeszcze zawalczysz na ringu, za parę lat jak poćwiczysz to może nawet na tym dobrze zarobisz” - z błyskiem w oczach i uśmiechem na twarzy.

Oczywiście tą drugą odpowiedź. Co z tego, że na karierę zawodniczą jest już zdecydowanie za późno?! Liczył się fakt - medalista olimpijski w boksie stwierdził, że mam do tego talent i powinienem się zająć tym “na poważnie”.

Dlaczego kobiety lubią, gdy mężczyzna trenuje sporty walki?
1) Lubią czuć się bezpiecznie. Ja podchodzę do tego (sporty walki) jak do pływania. Lepiej umieć i nie musieć, niż musieć i nie umieć. Poza aspektem sportowym to jest na ten moment jedyne legalne narzędzie do obrony siebie i swoich bliskich. Nigdy go nie zgubisz i nigdy nie zapomnisz. Kobieta jak nie byłaby nowoczesna to gdy zrobi się naprawdę gorąco to schowa sięza Twoimi plecami. To jest jak najbardziej ok, Ty jesteś mężczyzną i Ty będziesz musiał jej bronić, tak samo swoich bliskich. Myślisz, że jakaś kobieta powie Ci - Ty chamie, jak mogłeś pobić tych zbirów co chcieli nas okraść, a mnie zgwałcić? Jestem świadom sytuacji, gdy kobiety prowokują niesympatyczne sytuacje, bo lubią jak mężczyźni się biją, ale Panie takiego sortu mnie nie interesują, więc temat ich zostawię w tej chwili.
Masa mężczyzn boi się poruszać po ulicy z obawy, że zostaną zaatakowani. Masa mężczyzn boi się podejść do kobiety w miejscu publicznych z obawy przed pobiciem. Niestety są czasem sytuacje, w których “gładka gadka” nie wystarczy i trzeba umieć przywalić w obronie własnej. Paradoksalnie, gdy trenujesz to wysyłasz sygnał do otoczenia, że nie jesteś ofiarą i takie sytuacje (jeżeli nie pracujesz w niebezpiecznej okolicy, w mundurówce, czy na ochronie) mogą Ci się w ogóle nie przytrafić. Jednak w razie czego może nie będziesz gotowy na taką sytuację, ale na pewno będziesz przygotowany. Zaufaj mi, gdy robi się naprawdę gorąco i staniesz na wysokości zadania, nie pozwolisz jej skrzywdzić (nie musisz to być od razu zabicie śmiertelnym ciosem 5 z 2 przeciwników, czasem wystarczy rozpoznać zagrożenie zawczasu i zmienić miejsce Waszego pobytu), to zapunktujesz u kobiety bardziej, niż najlepszymi tekstami na podryw.

Uwaga! Ja nie mówię o tym, że masz bić ludzi, udowadniać coś komuś, czy bić się o kobietę, ja mówię tu o zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa sobie i swoim bliskim. Mówię tu o zyskaniu szacunku i zaufania do siebie jako mężczyzny. Nie oczekuje, że będziesz zawodowcem, ani też nie oczekuje, że będziesz miał w tym jakieś osiągnięcia. Nauczenie się paru rzeczy, choćby to jak wyprowadzić dobrze lewy prosty, oraz to, że “morda nie szklanka” zwiększy Twoją pewność siebie, przez co prawdopodobieństwo, że spotka Cię sytuacja, w której będziesz musiał tego użyć drastycznie spada. Oczywiście warto pamiętać o zdrowym rozsądku i nie pchać się na siłę w niebezpieczne sytuacje. W końcu najlepsza wygrana to walka, do której nie doszło.

2) Fighterzy są przeważnie dobrze zbudowani. Wiadomo, że na poziomie zawodowym są (podobno ;) ) różne środki (które odradzam), pomagające pośrednio w uzyskaniu takiej muskulatury i formy, ale nawet trenując amatorsko Twoja sylwetka się poprawi. Poprawi się Twój sposób poruszania, będziesz bardziej pewny siebie i to będzie widać! Nawet jeżeli jesteś w procesie budowania formy to dla kobiety i tak więcej znaczy, niż bycie "pizdeuszem", który siedzi na kanapie i nic nie robi.
Co w sytuacji, w której potrzebujesz twarzy do pracy? Po pierwsze, w żadnej poważnej sekcji nie dopuszczą Cię do sparingów na “dzień dobry”, a po drugie są jeszcze kaski i ochraniacze. Pytania co do wyboru rodzaju sportu, czy na co zwrócić uwagę przy wyborze sekcji, proszę zostawić w komentarzu.

3) Mężczyzna, który trenuje sporty walki, kształtuje w sobie cechy takie jak pewność siebie, determinacja, odporność na niepowodzenia, pokora i wiele innych, które charakteryzująatrakcyjnego mężczyznę. Wiem, że są ludzie, którzy trenują sporty walki i wykorzystują je w robieniu ludziom krzywdy, ale to jest artykuł dla normalnych ludzi, którzy chcą wieść jeszcze bardziej pozytywne życie, niż do tej pory.

Nie musisz byćzawodowcem, aby czerpać benefity z uprawiania sportów walki. Sporty zawodowy, zwłaszcza w mma, zapasach, boksie i innych sportach walki, ma niewiele wspólnego ze zdrowiem i jest bardzo kontuzjogenny. Jeśli odnajdziesz swoją pasjęw sportach walki i zostaniesz zawodnikiem to polecam też poza karierąsportową zadbać o moment wyjścia ze sportu. Spłukani sportowcy już nie są tak atrakcyjni dla kobiet jak Ci, którzy sukcesy na ringu, czy macie, potrafią przełożyć na pozostałe dziedziny życia.

Zawsze będzie ktoś od Ciebie lepszy, silniejszy, sprawniejszy. Na tym polega życie. Nie ma ludzi niepokonanych. Nie ma nawet takiej ilości walk, które byś wygrał, aby do końca życia mieć poczucie bycia niezniszczalnym. To byłoby wręcz niezdrowe.

Proponuję Ci, abyś spojrzał na trening sportów walki, jako na zmierzenie się z własnymi słabościami. Idziesz na trening po to, aby się uczuć i udowodnić sobie, że możesz, więcej, niż wydaje Ci się, że więcej. Cykl treningowych w sportach walki jest jednym z najbardziej angażujących i wszechstronnych sposób na pracę z własnymi ograniczeniami. Potraktuj partnera treningowego jako osobę, która pomaga Ci w przekraczaniu własnych granic.

Mnie fascynuje w sportach walki kilka rzeczy:

  • Dostajesz od razu feedback odnośnie tego czy robisz coś dobrze, czyźle. Uczysz się szybko, do tego uczysz sięw warunkach trudnych. Dzięki temu wyzwania dnia codziennego stają się błahe.

  • Treningi sportów walki są dla mnie formą aktywnej medytacji. Nie da się być bardziej obecnym, niż na sparingu. Jak odpływasz myślami to dostajesz w papę i od razu wiesz, że trzeba wrócić do bycia tu i teraz. Nie jakieś tam pierdzenie w ławeczkę, ale rękawice na rękach i od razu poczujesz potęgę teraźniejszości.

  • Własnymi rękoma zmieniasz swój świat. Wiesz, że możesz wpływać na rzeczywistość wokół siebie. Zobacz na przykład Conora MacGregora. To jest idealny przykład tego jak własnymi pięściami możesz zmienić swój świat.

  • Trening daje też ujście mojej ciemniejszej stronie natury, pozwala mi sięwyciszyć.

  • Nie znoszę chodzić na treningi, ale uwielbiam z nich wychodzić. To uczy mnie robienia rzeczy, które trzeba zrobić, a nie tych, które się chce.

Kolejną korzyścią z trenowania sportów walki jest otoczenie. Sekcje sportów walki są to jedne z ostatnich miejsc, w których mężczyzna może poczuć się jak prawdziwy samiec. Dodatkowo jest się otoczonym przez innych mężczyzn, którzy mają trochę wyższy, niż przeciętna testosteron. Zyskujesz nowe znajomości i możesz modelować od innych pewność siebie i odwagę.

Spróbuj czy to jest dla Ciebie, wiele sekcji ma pierwszy darmowy trening, sprawdź, czy odnajdziesz się w tym. Nie zrażaj się i z czasem docenisz wspomniane w tym artykule zalety. Nie patrz na takie rzeczy jak wiek, czy obecny stan usportowienia. Trening jest od tego, aby się uczyć i nigdy nie jest za późno na to, aby zacząć. Nikt nie każe Ci startować w zawodach, a sam trening jest wspaniałą drogą do ogólnej sprawności ciała, co przełoży się automatycznie na sprawność i atrakcyjność seksualną. Dziewczyny lecą na fighterów - tyle w temacie.

Zawsze eskaluj!

Feniks

Ps. Pamiętaj, aby zostawić maila w boxie powyżej; prawdopodobnie zależy od tego Twoje życie.

*czy trenuję indywidualnie z mistrzem? Nie, ponieważ realizując się w sporcie nie byłbym wstanie przeznaczyć czasu na to co jest kluczowe dla moich celów.
Ps 2. Szczęki bokserskie. Nie kupuj szczęk w sklepie, zrób sobie szczękę bokserską na zamówienie, pod odlew Twoich zębów.

Spodobał Ci się artykuł i chcesz dostać informację o najnowszym? Zostaw swojego maila (będzie u mnie zabezpieczony) a z przyjemnością dam Ci znać o kolejnej dawce wiedzy i inspiracji ode mnie.

 

Data: , Nastawienie psychiczne

KOMENTARZE:

PRZEMYSŁAW Opublikowano

Chińskie przysłowie:
"Lepiej być wojownikiem w ogrodzie, niż ogrodnikiem na wojnie"

RAF Opublikowano

Zachecileś mnie tym artykułem, aż postanowiłem spróbować i byłem już na pierwszym treningu taekwondo. Trening ciekawy i wymagajacy jeśli chodzi o kondycje, na pewno pochodzę dalej, bo spodobała mi się taka forma ruchu w której wyprowadza się uderzenia. Dzięki.

FENIKS Opublikowano

Super. Czasy gdzie klub sportów walki był kuźnią bandytów minął. Oczywiście są jeszcze mordownie dla fanów hard core'u, ale w tych czasach możesz wybrać klub pod siebie i swoje potrzeby. Pamiętaj, nie chodzi o naukę krzywdzenia ludzi, ale o przekraczanie własnych granic.

KAROL Opublikowano

Świetny artykuł!
Trenuję system Krav Maga od 5 lat, jednocześnie trenując Kickboxing, MuayThai i teraz nie wyobrażam sobie życia bez sportów walki.
Sporty walki kształtują charakter, uczą samodyscypliny oraz pokory, zmniejszają agresję i pozwalają zostawić negatywne emocje na macie/ringu.
Jeśli ktoś jeszcze się nad tym zastanawia, to od razu mówię, że nie ma nad czym!
W przyszłości na pewno zapiszę swoje dziecko na takie zajęcia. ;)

FENIKS Opublikowano

Elegancko! Udanego treningu i aby nigdy nie było potrzeby stosować ;)

DODAJ KOMENTARZ:

PODPIS*:

E-MAIL*:

KOMENTARZ*:

Filtr antyspamowy:

Ile nóg ma zdrowy człowiek?
jedną
dwie
zero