Prawdopodobnie Twoje życie zależy od tego, czy zostawisz obok swojego maila.
Otrzymuj minimum raz w tygodniu sprawdzone porady nt. bycia atrakcyjnym mężczyzną, który żyje w sposób niedostępny dla wielu.

brak spamu

Chronimy Twoje dane kontaktowe!
Zostawiając e-mail, akceptujesz Regulamin

interia rzeczpospolita Pisali o nas m.in w:

KSIĄŻKI KTÓRE WARTO ABYŚ PRZECZYTAŁ JEŚLI CHCESZ BYĆ SZCZĘŚLIWY

Witaj,

z okazji nowego roku chcę wysłać Ci coś innego, niż standardowe życzenia z pierwszej strony Google.

Bądź wdzięczny za to co masz.
Staraj się być optymistą, to mniej stresujące. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Nie martw się, to nic nie zmienia. Wiem, to nie jest łatwe. Nawet, wbrew temu co może się wielu wydawać, dla mnie, ale staram się w tym trwać.
Nie porównuj się z innymi, każdy ma swoją drogę. Cudem nie jest to kiedy dostajesz to co chcesz, cudem jest to kiedy dostajesz to czego potrzebujesz.
Bądź życzliwy. Każdy człowiek ma swoją drogę i toczy swoją wewnętrzną walkę, warto o tym pamiętać. Pomaga to spojrzeć z większym zrozumieniem na drugiego człowieka.
Dbaj o relacje z bliskimi, ale z sobą również, bo jesteś najbliższą sobie osobą. Ludzie, którzy są wokół Ciebie, zwłaszcza Ci, którzy budzą Twoje negatywne emocje, często okazują się najlepszymi nauczycielami, gdyż wyciągają na wierzch Twoje "luki w systemie".
Ćwicz się w samodzielności i zaradności. Nic, żadna rzecz, ani człowiek nie należą do Ciebie. Ty jedynie się nimi opiekujesz, trumna nie ma ani kieszeni, ani miejsca dla pasażera. Niczego, ani nikogo ze sobą nie zabierzesz. Możesz jedynie zadbać o to, aby zostawić po sobie dobrą, pozytywną energię.
Wybaczaj, to nie zawsze jest łatwe, ale ma bardzo dobre efekty.
Rób to co Cię angażuje. Zapomnisz wtedy, że nie musisz gonić za tym wszystkim co rzekomo ma Ci dać szczęście; sukces, aprobata, wygrana, zabawki, popularność, atrakcyjność u płci przeciwnej.
Czerp radość z życia. Dlaczego nie?
Dbaj o ciało, umysł i ducha.

Ostatnio czytam więcej, niż wcześniej i chciałby polecić Ci kilka pozycji. Kolejność nie ma tutaj znaczenia. Jeżeli czytałeś, któreś z tych książek to proponuję sobie odświeżyć.
De Mello czytałem już kilka razy, ale dopiero teraz zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej książce. Balsam dla duszy.

Dopiero dzięki tej książce zrozumiałem idę wybaczenia. Oczywiście nie sprawi ona, że zaczniesz lewitować w powietrzu, ale wierzę, że skłoni Cię do wielu pozytywnych refleksji.

Nie jestem fanem biegania i chyba nie zostanę. Zastanawiał mnie fenomen biegów ekstremalnych. Książka nie jest poradnikiem biegacza, ale fajną książką o życiu. Troszkę wali po oczach etosem wojownika, ale jak spojrzysz na to przez palce można wyciągnąć sporo dla siebie.Ostatni nabytek. Prosta książka, pozwala spojrzeć inaczej na wszechobecny konsumpcjonizm. Jeżeli chcesz wielu rzeczy, ale w sumie już sam nie wiesz dlaczego ich chcesz to jest to pozycja dla Ciebie. Zwraca uwagę na to co jest naprawdę w życiu ważne.Relaksująca książka. Podręcznik jak miec wy..ne. Super opisuje różne więzienia do jakich wsadzasz sam siebie i sposób jak zrobić z niego ucieczkę na miarę tej z Alcatraz.Jeżeli jeszcze nie czytałeś to zdecydowanie polecam. Nie bez powodu jest ona bestsellerem. Naprawdę pomaga zrozumieć to jak tworzymy nawyki, a potem nawyki tworzą nas. Psychologia w bardzo przystępnej i praktycznej formie.
Wierzę, że te książki wniosą dużo dobrego do Twojego życia.Polecisz mi jakąś książkę? Napisz o niej w komentarzu?
Spodobał Ci się artykuł i chcesz dostać informację o najnowszym? Zostaw swojego maila (będzie u mnie zabezpieczony) a z przyjemnością dam Ci znać o kolejnej dawce wiedzy i inspiracji ode mnie.

 

Data: , Nastawienie psychiczne

KOMENTARZE:

MACIEJ Opublikowano

Damian, a czy na tej liście pojawi się niebawem Twoja książka? Czekam na nią z niecierpliwością ;).

SNAJPER Opublikowano

Codzienne rytuały czyli jak pracują wielkie umysły Mason Currey

HUB Opublikowano

Polecam Ci książke Marka Kotońskiego ,,stosunkowodobry" która mówi o podświadomości w prosty sposób, trochę o uwodzeniu, samoocenie i kobietach. Bardzo przyjemnie się czyta.

DODAJ KOMENTARZ:

PODPIS*:

E-MAIL*:

KOMENTARZ*:

Filtr antyspamowy:

Ile kolorów ma flaga Polski?
dwa
trzy
jeden